Fotbalový trenér Vlastimil Petržela. Někdejší ligový kouč se prý v Praze léčí už téměř dva měsíce. Jediná osoba, která ho může v léčebně navštěvovat je jeho bývalá manželka Zuzana Kratochvílová. Ta věří, že se Petržela vrátí i k fotbalu.

"Rozhodně se chce vrátit, má motivaci. Dá do toho sto procent. Neříkám, že je to to nejdůležitější, nemůžu za něj mluvit, ale chce dokázat, že na to má. Začne od základu," uvedla Kratochvílová, která s Petrželou i po rozvodu stále žije.

V médiích se objevily taktéž informace o údajném pokusu trenéra o sebevraždu. To však exmanželka považuje za holý nesmysl. "To je naprostá lež. Takhle by to neřešil. Vlasta si užil své, teď je silný, vrátí se," řekla Mladé frontě Dnes.

Čtěte také:

Fotbalový trenér Vlastimil Petržela. Petržela, který naposledy trénoval ázerbajdžanský tým Něftči Baku, měl s hazardem problémy už dříve. Osudnou se mu stala prý ruleta. Té propadl zejména při angažmá v Petrohradě. Jeho bývalá manželka tehdy magazínu Hattrick dokonce řekla, že Petržela měl v ruském velkoměstě velmi výsadní postavení.

"Do casina chodil. Měli tam přízemí, kde hráli normální lidi, první patro, tam hráli ty ruský boháči, a pak tam měli druhé patro a to bylo celé Vlastovo."