Pro Rudé ďábly přitom zápas nezačal špatně, skóre otevřel Berbatov. Jenže po třech minutách na Bulharovu střelu objevil Rus v domácím dresu Biljaletdinov.
A po změně stran se projevila absence klíčového stopera Rio Ferdinanda v dresu hostí. Stoperská dvojice Evans-Brown příliš nestíhala a favoritovi zasadili dvě gólové rány střídající hráči Gosling a Rodwell.

Tři body Chelsea za dva Drogbovy góly

Petr Čech v brance Chelsea si připsal další vychytanou nulu do své bohaté sbírky ve Wolverhamptonu. A protože Drogba zazářil zase po svém tradičním způsobu, tedy dvěma góly, nebylo o vítězi pochyb. Na ten druhý mu dokonce Čech dlouhým výkopem přihrál. Arsenal zvítězil nad Sunderlandem 2:0, Rosický se na hřišti objevil jako střídající hráč v 72. minutě.

Everton - Manchester United 3:1 (19. Biljaletdinov, 76. Gosling, 90. Rodwell - 16. Berbatov), Arsenal - Sunderland 2:0 (27. Bendtner, 90.+2 Fábregas z pen.), West Ham United - Hull 3:0 (3. Behrami, 58. Cole, 90.+2 Faubert), Wolverhampton - Chelsea 0:2 (40. a 67. Drogba),