Rooney je k nezastavení. V Lize mistrů nadělil AC Milán dva góly na San Siro i na Old Trafford. A dvěma góly dnes zařídil Manchesteru United i vítězství 3:0 nad Fulhamem a návrat do čela Premier League. Pořadí střelců anglické ligy tak vede s 25 zásahy a sbírku soutěžních gólů v sezoně rozšířil již na 32.

United doma neinkasovali od 12. prosince

O výhře Manchesteru rozhodl Rooney již 25 vteřin po začátku druhé půle, kdy mu Nani přihrál mezi třemi obránci a současný král evropských střelců chladnokrevně poslal míč přesně k tyči. Šest minut před koncem pak Berbatov skvěle zpracoval dlouhý pas a připravil Rooneymu druhý gól. Třetí dal bulharský útočník sám.

Fulham sice předvedl sympatický výkon, na rozjetý Manchester to však nestačilo. Na hřišti soupeře čeká Fulham na vstřelenou branku již 455 minut. Naopak Manchester doma neinkasoval již sedm zápasů a celkem 699 minut od zápasu s Aston Villou, který se hrál 12. prosince.

Premier League: Manchester United - Fulham 3:0 (46. a 84. Rooney, 89. Berbatov), Sunderland - Manchester City 1:1 (9. Jones - 90.+2 A. Johnson).