Český útočník Tomáš Pekhart z Norimberku si v 8. kole německé fotbalové ligy připsal gól a asistenci. Mohuč otočila na půdě Norimberku nepříznivý stav 0:2, bývalý sparťanský fotbalista třetí brankou v bundeslize pak v závěru zápasu zachránil remízu 3:3. Brankář Bayernu Mnichov Manuel Neuer překročil hranici 1000 minut bez obdržené branky, lídr bundesligy ale na hřišti Hoffenheimu nevyhrál.

Norimberk se může radovat z toho, jak si dnes vedlo ofenzivní trio Pekhart, Mak, Feulner. Hned v úvodu po vítězném vzdušném souboji Pekharta skóroval Markus Feulner, ve 20. minutě pak německý záložník přihrál na gól dvacetiletému Slovákovi Róbertu Makovi. Osm minut před koncem slovenský mladík připravil poslední gól pro českého reprezentanta.