Tři zápasy, tři góly. Václav Kadlec s každým odehraným zápasem v bundeslize jen potvrzuje, že takového hráče Frankfurt potřeboval jako sůl. V sobotním zápase na hřišti Brém zářil, když čtvrt hodiny po odpískání začátku vstřelil gól. A nebyl poslední: o dvacet minut později dostaly Brémy nášup.

Brémy se při střetu s kanonýrem ani nestihly nadechnout a korunu zápasu nasadil domácí Prödl, jenž sice bránu trefil, ale tu vlastní. To byl v 77. minutě hřebíček do rakve už tak těžce zkoušených Brém.

První gól vstřelil Václav Kadlec v předchozím utkání s Dortmundem. Jediný gól Eintrachtu ale na výhru nestačil, což mu radost z otevření bundesligového konta mohlo pokazit. Sobotním utkáním si ale náladu rozhodně spravil a zdá se, že jeho frankfurtská hvězda má namířeno do výšin.

Mohuč s obráncem Zdeňkem Pospěchem si po třech úvodních výhrách připsala druhou porážku za sebou, když nestačila na Schalke. O jeho výhře 1:0 rozhodl svým prvním gólem od přestupu z AC Milán záložník Kevin-Prince Boateng.

Bayern čekal neobvykle dlouho na vedoucí gól, nakonec ale Hannover doma zdolal. V 51. minutě pokořil soupeřovu obranu po rychlé souhře Robbena s Kroosem útočník Mario Mandžukič, chvíli poté přidal z dorážky další gól Franck Ribéry. Brankář Manuel Neuer udržel 100. čisté konto v německé lize.

Záložník Jan Morávek z Augsburgu kvůli zranění hrál až poslední půlhodinu utkání s Freiburgem, kterému také kvůli zdravotním problémům chyběla nová posila střední řady Vladimír Darida. Krátce po příchodu Morávka Augsburg vyrovnal a v nastavení díky gólové přihrávce bývalého hráče Bohemians vyhrál 2:1.