Bubba Watson se konečně dočkal. Po dvou hubených letech vybojoval americký golfista titul na PGA Tour, prvního vavřínu od zisku zeleného saka na Masters v Augustě 2012 dosáhl v neděli na Northern Trust Open v Pacific Palisades. Turnaj vyhrál díky skvělému finálovému kolu o dvě rány před krajanem Dustinem Johnsonem.

Za páté vítězství na okruhu PGA inkasoval šek v hodnotě 1,206 milionu dolarů. "Teď se mi všechno daří, hraju opravdu dobrý golf," pochválil se Watson.

Před čtrnácti dny ve Scottsdale Watson v posledním kole neudržel vedení, pokazil poslední jamku a skončil druhý za Kevinem Stadlerem. Tentokrát útočil ze zadních pozic, zvládl finále bez bogey, zahrál 64 ran včetně několika skvělých záchranných úderů a přesných patů a zvítězil.

"Nikdy nevíte, které vítězství je vaše poslední. Pokud by to v mém případě bylo Masters, nebylo by to špatné, ale jsem za další titul rád," usmál se Watson, který slavil s pohárem v ruce po boku s manželkou Angie a dvouletým synem Calebem.

Watson je také zábavným šoumenem. S parťáky z PGA Tour zformoval před časem kapelu, parodující současnou pop music.

Watson se nyní přesune na mistrovství světa ve hře na jamky, které v roce 2011 vyhrál, a bude patřit mezi favority. "Teď se s ním skoro nedá hrát. Věří si, ale bude těžké na to navázat," řekla jeho žena Angie, bývalá hráčka basketbalové WNBA.