Hokej v Kladně zrovna nekvete. Extraligový tým je v tabulce po 35. kole předposlední a očekáváná stavba nové haly padla s výměnou středočeského hejtmana, a tak vedení hledá cestu k lepší sportovní výkonnosti i k porsperitě. Mužem, který to má zajistit, je bývalý kladenský primátor Milan Volf. Ten bude od 1. ledna působit v klubu HC Geus Okna Kladno ve funkci výkonného ředitele klubu. Někdejší vrcholný představitel ODS byl nedávno policií vyšetřován kvůli údajnému zneužití pravomoci veřejného činitele, ale v březnu jej středočeský krajský soud obvinění zprostil.

"Nejsem spokojený s výsledky prvního týmu ani s hospodařením klubu," vysvětlil Volfovo jmenování prezident klubu Jaromír Jágr pro týdeník Sedmička, který informaci přinesl jako první.

Volf ve středočeském klubu v minulosti působil jako hráč i trenér. "Představu, jak by mohl klub fungovat, už mám. Potřebuji teď několik dnů na to, abych se rozkoukal. Jsme až po uši namočení v sestupových vodách. Budeme mít co dělat, abychom se udrželi v extralize," uvedl Volf.

Související