Přesilovkové góly dovedly hokejisty pražské Sparty k výhře nad Libercem 6:4. Vedoucí tým využil čtyři početní výhody a dočkal se proti Severočechům první výhry v normální hrací době po téměř dvou letech. Zápas byl stejně jako v pátek v Tipsport areně součástí akce Sparta vzdává hold odvaze hasičů, policistů, záchranářů a příslušníků armády a zřejmě i díky tomu jej sledovala rekordní návštěva sezony. Všichni uvedení totiž měli vstup zdarma, navíc Sparta hrála ve speciální edici dresů, které budou vydraženy a výtěžek získá nadace policistů a hasičů.

Plzeňští porazili brněnskou Kometu 4:3 a po dvou venkovních porážkách se na domácím ledě opět vrátili na vítěznou vlnu. Indiánům vyšel vstup do zápasu, v němž skórovali dvakrát během první minuty, čímž vyhnali Trvaje z klece. Hosté ve třetí třetině mocně dotahovali, ale vyrovnat nedokázali. V dresu Západočechů se blýskl dvěma góly veterán Jiří Vykoukal.