Hokejisté Lva Praha prohráli v Kontinentální lize s Nižněkamskem 2:3 v prodloužení a neuspěli před vlastním publikem po předchozích čtyřech domácích vítězstvích. V dramatickém závěru nejdříve český klub inkasoval v 59. minutě ve vlastní přesilovce, pak sice 11 sekund před koncem vyrovnal, ale v čase 62:32 rozhodl Pjotr Chochrjakov. Lev zakončí sérii tří domácích zápasů ve čtyřech dnech na Štědrý den od 13:00 s Kazaní.

Neftěchimik nastoupil s dvěma českými krajánky Koukalem a Netíkem, který měl hned po 19 vteřinách šanci a musel jej faulovat Hunkes. Lev se ale v oslabení ubránil a postupem času přebíral iniciativu. V osmé minutě už zúročil převahu, když Hossa uvolnil Rachůnka, který si bekhendovým zakončením vychutnal Daltona. Odpovědět mohl Bělov, ale gólman Pöpperle jeho sólový únik pokryl.