Do Tesca přichází Jiří Mareček od předního výrobce a distributora piva v česku, společnosti Plzeňský Prazdroj, pro který pracoval na pozici mluvčího a manažera externí komunikace pět let. Kariéru v korporátní komunikaci začal Mareček ve společnosti Philip Morris ČR, kde působil rovněž téměř pět let v oddělení vnějších vztahů.

V pozici tiskového mluvčího Tesca nahradí Mareček Jana Williama Dvořáka, který se bude nadále více soustředit na oblast Governmental Affairs.

Tesco je významnou značkou v mezinárodním i českém měřítku. Na českém maloobchodním trhu zavádí nové trendy v oblasti prodeje i služeb, které ovlivňují životní styl a přináší lidem pohodlí. Jsem rád, že se mohu stát součástí Tesco týmu a těším se na práci v novém týmu“, říká Jiří Mareček.

Jiří Mareček vystudoval Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy, obor žurnalistika a mediální studia. Při studiu působil jako novinář v on-line magazínu idnes.cz a v týdeníku The Prague Post. Ve volném čase se věnuje rodině. Mezi jeho koníčky patří také sport, zejména fotbal, tenis a běh. Má rád kvalitní lokální gastronomii a plzeňské pivo.

Související