Paul Graham bude plnit funkci generálního ředitele pro kontinentální Evropu, Střední východ a Afriku (MEMEA). Zároveň bude provozním ředitelem divize. Graham pracuje pro DHL již deset let, naposledy byl generálním ředitelem divize DHL Supply Chain pro asijsko-pacifickou oblast, Střední východ a Afriku. Graham zahájil svou kariéru v logistice v roce 1980 a má více než třicetileté zkušenosti ze všech oblastí tohoto odvětví. Graham se přestěhuje ze Singapuru do Bonnu v Německu.

Perry Watts zůstává generálním ředitelem pro Velkou Británii a Irsko se zodpovědností za obchodní strategii, její realizaci a růst divize DHL Supply Chain. Watts je nyní přímo podřízen představenstvu divize DHL Supply Chain.

 

 

Graham Inglise, ředitel pro rozvoj obchodu divize DHL Supply ChainGraham Inglis bude ve funkci ředitele rozvoje obchodu zodpovědný za růstový program divize včetně obchodu a marketingu, globálního sektoru a produktových týmů. V divizi DHL Supply Chain ponese rovněž zodpovědnost za oblasti Life Sciences & Healthcare a Service Parts Logistics. Inglis má v oboru dlouholeté zkušenosti. V roce 1995 nastoupil do bývalé společnosti Exel Logistics, v níž zastával řadu mezinárodních pozic. Společnost opustil jako generální ředitel pro Evropu. Inglis bude i nadále působit ve Velké Británii.