Jan Šturm (33) je po Juraji Dubovském, Jiřím Buryanovi a Martinu Rážovi čtvrtým advokátem kanceláře Weil, Gotshal & Manges, který v posledních měsících rozšířil tým největší česko-slovenské advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners.

Jan Šturm zaujme v advokátní kanceláři Havel, Holásek & Partners pozici senior advokáta a bude se i nadále věnovat právnímu poradenství v oblasti soudního, správního a rozhodčího řízení, při vyjednávání obchodních smluvních vztahů a v oblasti obchodního práva.

Jan Šturm před svým příchodem do advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners působil téměř jedenáct let v mezinárodní kanceláři Weil, Gotshal & Manges, kde poskytoval právní poradenství významným klientům při právně a technicky komplikovaných transakcích, jejichž hodnota přesáhla desítky miliard korun.

Jan Šturm získal právnické vzdělání na Masarykově univerzitě v Brně a University College v Londýně a právo studoval také na Erasmus Universiteit v Nizozemí. Hovoří plynně anglicky a volný čas tráví aktivně s rodinou.

 

Předcházející informace o advokátní kanceláři Havel, Holásek & Partners:

Peter Valert posílil advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners - čtěte ZDE

Jan Holásek odchází, advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners však změnu jména neplánují - čtěte ZDE

Novým vedoucím advokátem v kanceláři Havel, Holásek & Partners je Tomáš Varoščák - čtěte ZDE

Jaroslav Tajbr, Zuzana Záhumenská a Lucie Pap Pressburgerová přecházejí z advokátní kanceláře DLA Piper do týmu Havel, Holásek & Partners - čtěte ZDE

 

Související