Marie Vlčková bude také poskytovat konzultační a poradenské služby v oblasti architektury a interiérového designu. V současné době pracuje pro klienty, jako jsou ABB, Vilímková, Dudák & Partners, Reportér magazín a další.

Před nástupem do společnosti Tétris pracovala jako architektka pro FTCA architects & associates ve španělské Seville. Podílela se na architektonických návrzích a přípravě projektové dokumentace pro Mazagonia Hotel ve městě Mazagon ve Španělsku. Jako architektka působila také v architektonických studiích PROFIX, Atelrier Habina a studio LIBRE. Na projektech v České republice pracovala samostatně od počáteční fáze prvních návrhů až po projektovou dokumentaci. Komunikovala s příslušnými úřady a institucemi a podílela se na realizaci návrhů interiérů kancelářských prostor pro korporátní klienty jako například Raiffeisenbank rozšiřující svou síť poboček.

Marie Vlčková vystudovala VUT v Brně, kde získala magisterský titul v oboru Architektura a urbanismus. Mluví plynně česky, anglicky a také španělsky.

Mezi její koníčky patří sport a literatura.

 

Související