Hlavním cílem nového týmu je zlepšit úvěrové mechanismy v Zuno napříč všemi zainteresovanými strukturami banky. „Andrej zná velmi dobře bankovní prostředí a jeho další předností je, že je v Zuno už od samého počátku. Pro Mira je tato nová pozice obrovskou výzvou k tomu, aby nadále rostl nejen jako expert v oboru, ale i manažer týmu,“ říká Peter Lakata, ředitel Zuno Česká republika.

Andrej Čársky, ředitel úvěrového oddělení banky ZunoAndrej Čársky (33) byl před jmenováním do pozice šéfa nového úvěrového oddělení dlouholetým členem produktového týmu banky. V bance Zuno začínal jako manažer depozitních produktů, později pracoval na zavádění platebních karet a účastnil se také zrodu úvěrových produktů. Byl prvním klientem Zuno a proto mohl jako první testovat její služby. Před příchodem do Zuno v roce 2009 získal Andrej Čársky mnoho zkušeností v bankovní oblasti na různých pracovních pozicích v Tatra bance a VÚB.

Andrej vystudoval bankovnictví na Ekonomické univerzitě v Bratislavě.

Svůj volný čas věnuje manželce a dceři. Velmi rád cestuje, miluje moře, slovenské Tatry a je sběratelem euromincí z různých zemí.

 

 Miroslav Endresl, vedoucí vývoje produktů a elektronického bankovnictví banky ZunoMiroslav Endresl (27) pracuje v Zuno už čtyři roky. Doposud působil na pozicích IT specialista, platební expert a produktový analytik. Vystudoval Slovenskou technickou univerzitu v Bratislavě. Je vášnivým cyklistou, rád hraje fotbal a čte knihy.