Urszula Marzec přichází s desetiletou zkušeností v oblastech brand managementu, marketingu a public relations, což dále podtrhne výhradní pozici SES v regionu a pomůže rozšířit informovanost v oblasti satelitů ASTRA společnosti SES.

Před nástupem do SES pracovala Urszula Marzec ve společnosti MTG World, kde byla zodpovědná za veškeré marketingové a PR aktivity programů Viasat v Polsku, vytváření a implementaci kompletní komunikační strategie, řízení rozpočtů a kooperaci s agenturami a obchodními partnery. Též byla zodpovědná za nastavení a posílení B2B spolupráce, zejména v projektech pro digitální platformy a kabelové operátory. Před kariérou v MTG pracovala pro CANAL+ Cyfrowy.

Urszula Marzec získala postgraduální diplom v marketingu a logistice na Ekonomické škole ve Varšavě (Szkola główna Handlowa - SGH).

 

Marketingový tým SES ASTRA CEE se dále rozšířil o Małgorzatu Ślusarczyk, která bude zodpovědná za B2B marketingové operace, PR a pro-zákaznické aktivity na českém a slovenském trhu. Paní Ślusarczyk pracuje v odvětvích médií a TV vysílání od roku 2000 a zastávala několik pozic v Discovery Communications, Chello Media a mobilní multimediální divizi Orange.

 

Související