„Jak Tomáš, tak David jsou profesionálové s dlouholetou praxí, kteří okamžitě zapadli do týmu a kteří se nebojí výzev. Jsem přesvědčený, že oba dokáží posunout naši společnost o notný kus dál,” komentuje nové posily výkonný ředitel Netretail Holding Vít Endler.

 

Tomáš Kučera, obchodní ředitel Netretail Holding (MALL.CZ)Tomáš Kučera (48) do MALLu přichází po 9 letech ve společnosti Electroworld, kde v posledních 6 letech působil na pozici obchodního šéfa IT segmentu pro Česko a Slovensko. Jeho hlavním úkolem v MALLu bude udržení dvouciferného růstu obratu. Ve spolupráci s klíčovými značkami na trhu bude chtít vyprofilovat jednotlivé obory tak, aby zákazníkům poskytli plně komfortní nákupní prostředí na úrovni specialistů v daném oboru.

 

David Arzt, marketingový ředitel Netretail Holding (MALL.CZ)David Arzt (36) nastupuje do Netretail Holdingu na pozici marketingového ředitele. Za sebou má 10 let v mezinárodních marketingových pozicích u předních výrobců mobilních telefonů (Motorola, Samsung, Huawei) a řízení marketing operations v AAA Auto. Jeho ambicí je, aby se MALL stal zákazníky preferovaným (love)brandem a nejoblíbenější destinací pro online nákupy na všech trzích. V oblasti digitálního marketingu chce i nadále využívat nejmodernějších prostředků pro co nejefektivnější návratnost vynaložených nákladů.

 

 

Související