Naděžda Petrová (60) pracovala od roku 1998 jako editorka v deníku MF DNES a v roce 2000 přešla do vznikající redakce iDNES.cz. V roce 2005 se stala zástupkyní šéfredaktora serveru. V letech 2012 – 2014 pracovala jako šéfeditorka v Centru zpravodajství Českého rozhlasu. Do Mafry se vrátila v říjnu loňského roku, kdy nastoupila na pozici ředitelky redakce, která se uvolnila po povýšení Ondřeje Tolara na post šéfredaktora serveru.

Ondřej Tolar byl šéfredaktorem od loňského srpna, kdy nahradil Michala Hanáka po jeho přestupu do představenstva. „Pro příští období chceme mít silnější a rozhodnější vedení, naše cíle jsou významně posílit na trhu,“ uvedl Hanák. V Mafře Ondřej Tolar působil od roku 2000.

Mafra je dále vydavatelem deníků Mladá fronta Dnes a Lidové noviny a bezplatných titulů Metro a týdeník 5plus2. Podle červencových údajů Netmonitoru o návštěvnosti zpravodajství z PC patřilo iDNES.cz druhé místo za portálem Novinky.cz. Vlastníkem Mafry je společnost Agrofert šéfa hnutí ANO a ministra financí Andreje Babiše.

Související