Gabriela Vlková byla jmenována na pozici Deputy Executive Officer mezinárodní skupiny Wincott People, specializující se na vyhledávání a výběr zaměstnanců především dělnických profesí a jejich dočasné přidělení do firem hlavně v oblasti automobilového a strojírenského průmyslu i v dalších odvětvích.

Gabriela Vlková bude plnit funkci zástupce CEO. Bude odpovědná za marketing a komunikaci společnosti, a to jak externí, tak i interní včetně komunikace s patnácti franšízovými společnostmi skupiny Wincott People pro ČR, SR a Německo. Bude rovněž odpovídat za koučink týmů, provozně-technickou agendu společnosti a právní oddělení.

Ve vrcholovém vedení společnosti Wincott People působí od roku 2011. Své předchozí znalosti a zkušenosti načerpala ve společnosti AmRest, kde působila od roku 1996 a odpovídala za finanční výsledky provozovatele sítí KFC v regionu, vedení a koučink týmu, plánování, nábor a školení. Odpovídala i za certifikaci manažerů restaurací a implementaci celosvětového manažerského tréninkového programu KFC v ČR a Polsku. Hovoří anglicky a polsky.

 

Wincott People poskytuje kompletní služby od náboru vhodných pracovníků, přes jejich školení, nastavení motivačního systému, až po zajištění personální a mzdové agendy včetně administrativních úkonů vůči státním orgánům.