Tomasz Wnuk se bude v RTB House věnovat akvizicím nových mezinárodních inzerentů a dále se bude zaměřovat na plánování a zlepšování výkonu dlouhodobých strategií. Současně bude spolupracovat s globálními klienty společnosti.

Daniel Surmacz, Chief Operating Officer v RTB House, zdůrazňuje, že soustředěním veškeré zodpovědnosti za mezinárodní spolupráci s inzerenty do jedněch rukou, pomůže optimalizovat celosvětové prodejní procesy společnosti. “Vstupujeme na nové trhy a spravujeme na nich retargetingové kampaně pro naše klienty. Jsem si jist, že Tomasz se zejména díky svým dlouholetým zkušenostem s mezinárodními projekty osvědčí jako schopný vyjednavač při jednáních s celosvětově největšími inzerenty z oblasti e-commerce,” říká Surmacz.

Tomasz Wnuk v letech 2011 až 2015 pracoval pro Integer.pl Group, kde působil na mnohých pozicích včetně řízení obchodního týmu. V poslední době měl na starosti dohled nad expanzí společnosti Paczkomaty na středo a východoevropské trhy. Mezi lety 2007 a 2011 vedl v operátorovi Orange oddělení výzkumu.

Vystudoval ekonomii na Varšavské ekonomické škole.

 

RTB House je jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících evropských technologických společností. Během posledních tří let se jí podařilo vstoupit na desítky nových trhů v Evropě. V nedávné době své aktivity rozšířila také do Asie a Pacifiku (Indonésie, Malajsie, Singapur a Thajsko) a rovněž do Latinské Ameriky (Brazílie, Argentina, Mexiko a Chile).

Související