Ján Benko ve firmě převzal zodpovědnost za trhy v Česku a na Slovensku. Vystudoval Strojnickou fakultu Vysoké školy technické v Košicích. Mluví německy, anglicky a rusky. Ve volném čase se věnuje cestování a turistice.

Ján je zkušený obchodník, v oblasti prodeje plechů pracuje už čtyřiadvacet roků. Posledních patnáct let v oboru působil v Německu, věříme, že se mu jeho zkušenosti a kontakty podaří přenést i do rozvoje naší firmy,“ říká Peter Uhrík, předseda představenstva společnosti.  „Trhy v Česku a na Slovensku jsou pro nás nejdůležitější, ať už z pohledu současného byznysu, ale především s ohledem na další rozvoj – už teď sledujeme, že mnozí naši němečtí zákazníci se chystají přenést svoje technologie přesného lisování do tuzemska. Počítáme s dalším růstem, a proto posilujeme náš tým,“ vysvětluje šéf firmy Peter Uhrík.

Zákazníci na západ od českých hranic dobře vědí, že u nás dokážeme vyrábět velmi kvalitně a za rozumné ceny. Mým hlavním úsilím bude zajistit takovým klientům co nejlepší podmínky pro jejich další rozvoj,“ říká Ján Benko.

Související