Elena Hrbková, senior manažerka nemovitostí, působí v Cushman & Wakefield od roku 2008. Na starosti má kompletní správu administrativní budovy River Garden I. Podílí se také na správě kancelářských budov AB Butovice Offices a Budějovická Alej. Vystudovala Ekonomickou univerzitu v Bratislavě. Volný čas tráví s rodinou, ráda poslouchá hudbu a čte knihy.

Olga Pekařová, senior finanční analytička, je součástí týmu, který zodpovídá za správu obchodního centra OC Haná v Olomouci. Vystudovala veřejnou správu a regionální rozvoj na České zemědělské univerzitě v Praze. Ráda běhá a cestuje po České republice i v zahraničí.

Kateřina Vácová, senior finanční analytička, poskytuje finanční podporu obchodnímu centru City Park Jihlava. Vystudovala obor Všeobecná ekonomie na Obchodní akademii v Praze. Mezi její záliby patří hlavně četba knih a také kulečník, kterému se dříve věnovala závodně.

Kamila Vlhová, senior finanční analytička, působí ve společnosti Cushman & Wakefield od roku 2008. Poskytuje finanční služby týmu, který spravuje kancelářskou budovu Anděl Park a také týmům spravující jednotlivé průmyslové nemovitosti z portfolia IOG VALAD. Vystudovala Vyšší odbornou školu ekonomickou ve Zlíně. Svůj volný čas tráví s rodinou, ráda lyžuje a čte knihy.

Související