Ivana Tůmová působila poslední dva roky ve společnosti Mondelez International na pozici finanční ředitelky. Ve firmě je zaměstnána už dvacet let. Vypracovala se prostřednictvím několika pozic z oblasti finančních analýz a plánování a vedení několika klíčových integračních procesů.

„Přebírám velmi dobře fungující a stabilizovaný tým v České republice i na Slovensku, který dosáhl skvělých obchodních výsledků, a díky jehož úsilí přetrvávají vysoké podíly prodejů produktového portfolia firmy na trhu,“ uvedla Ivana Tůmová, nová generální ředitelka Mondelēz International pro Českou republiku a Slovensko.

Společnost Mondelēz International je předním světovým výrobcem čokolády, sušenek, žvýkaček a bonbonů. V České republice a na Slovensku je firma jedničkou ve výrobě a prodeji sušenek a čokoládových cukrovinek. Ve čtyřech továrnách, které se nacházejí v Opavě, Lovosicích, Mariánských Lázních a v Bratislavě, dvou obchodních jednotkách a centru sdílených služeb umístěném v Bratislavě zaměstnává téměř 2,5 tisíce lidí. Obchodní zastoupení firmy na těchto dvou trzích prodává 430 produktů pod 19 značkami. Do portfolia patří světové značky, především čokoláda Milka a sušenky Oreo a BeBe Dobré ráno (belVita) a bonbony Halls, a také lokální značky Brumík, Fidorka, Figaro, Kolonáda, Miňonky, TUC či Zlaté.

 

Související