Kateřina Pavlíková působí ve skupině Český Aeroholding, do kterého společnosti Czech Airlines Technics (CSAT) a Czech Airlines Handling (CSAH) patří, od června letošního roku. Kromě komunikace obou firem má mimo jiné na starosti i PR podporu leteckých společností, které působí na Letišti Václava Havla Praha. Od roku 2015 působila na pozici Specialisty komunikace ve Svazu průmyslu a dopravy ČR, podílela se na kampani Rok průmyslu a technického vzdělávání a vykonávala také funkci tiskové mluvčí soutěže Manažer roku 2016.

„Jsem ráda, že jsem od června součástí velké rodiny, do které patří zaměstnanci všech společností Českého aeroholdingu. Práce v leteckém průmyslu je fascinující a těší mě, že můžu přispět k většímu povědomí o údržbě a opravách letadel, kterou poskytují pracovníci Czech Airlines Technics více než 90 let. Stejně tak se chci mimo jiné zaměřit na propagaci profesí a konkrétních příběhů lidí, kteří pracují pro Czech Airlines Handling. I díky profesionalitě zaměstnanců obou společností můžeme všichni bezpečně a komfortně létat z Prahy do celého světa,“ uvedla Pavlíková.

Absolvovala obor Podniková ekonomika se zaměřením na mezinárodní obchod na Ekonomické fakultě Technické univerzity v Liberci, kde se již během studií zapojila do komunikace fakulty i univerzity se studenty, firmami, ale i na sociálních sítích. Půl roku studovala na Riga Technical University v lotyšském hlavním městě a první zkušenosti z cestovního ruchu nasbírala již během stáže v zahraničním zastoupení agentury CzechTourism ve Velké Británii.

Související