Jan Suchý vystudoval ČZU, obchod a podnikání. Po škole a půlročním pobytu v UK nastoupil do agentury OMD. Po 7 letech v OMD odešel do nově vzniklé digitální agentury Magnas Media. Po roce pak spoluzaložil výkonovou agenturu Magnas Performance, kde naplno vkročil do online plánování.  Dva roky působil v O2 Czech Republic na pozici media manažera.

Jmenování do nové pozice okomentoval Jan Suchý slovy: „Po 4 letech jsem se vrátil zpátky do mediální agentury, kde chci zúročit hlavně moje zkušenosti s propojováním online a offline plánování. Dívám se na mediální plánování jako celek, zajímá mě přínos jednotlivých komunikačních kanálu k finálnímu KPI, ať už se jedná o značku nebo prodeje. Vždy jsem usiloval o to, aby vztah agentura – klient nebyl pouze o servisní jednotce a zadavateli, ale byl partnerským vztahem postaveným na vzájemné důvěře.“

„Jan přináší do MEC pestrou paletu zkušeností, jak s prací na straně mediální agentury, kde dlouhá léta působil, tak především know-how ze svého působení na straně klienta a performance digitální agentury. Jeho role v rámci agentury jsou jasně definované jeho působením v managementu společnosti a vedením našeho významného klienta, Vodafone,“ řekl ke jmenování Managing Director MEC pro Českou republiku Ondřej Šimůnek.

Jan Suchý má syna a dceru, rád cestuje, hraje na kytaru a piano. V zimě miluje prašan a prkno. 

Související