Společnost Porsche Inter Auto CZ opouští po mnohaletém působení na pozici Brand Managera Porsche a ředitele Porsche Centra Praha, Richard Vegera. Na jeho místo nastupuje Martin Skront, který dosud vedl provozovnu Porsche Praha-Smíchov. Martina Skronta ve vedení pobočky Porsche Praha-Smíchov nahrazuje Michal Kubišta z oddělení prodeje použitých vozidel ve společnosti Porsche Inter Auto CZ.

Martin Skront (42) pracuje v oblasti prodeje a servisu motorových vozidel od roku 1993. Od roku 2004 do roku 2011 byl vedoucím servisu ve společnosti AUTO Heller, poté působil jako vedoucí marketingu v oblasti Aftersales ve společnosti Import Volkswagen Group, resp. Porsche Česká republika. V letech 2014 až 2016 byl zástupcem ředitele celé skupiny Auto Heller v Ostravě a Opavě. Od ledna 2017 vedl provozovnu Porsche Praha Smíchov.

Michal Kubišta (33) zahájil svou profesní kariéru v roce 2010 jako prodejce osobních a užitkových vozidel Volkswagen ve společnosti Tukas a ještě v témže roce přešel do služeb společnosti Porsche Inter Auto CZ, v níž byl vedoucím oddělení aukcí a poté vedoucím prodeje použitých vozů v pražských provozovnách Prosek a Smíchov a v Hradci Králové. V roce 2017 měl ve společnosti Porsche Inter Auto CZ na starosti centrální nákup a další projekty v oblasti použitých vozidel.

 

Související