Richard Wilkinson se bude přímo podílet na nastavení finanční strategie CTP. Cílem jeho práce bude zajistit zvýšení finanční výkonosti společnosti a poskytnutí dostatečné finanční stability pro plánované aktivity. Společnost bude zastupovat jak při jednáních s investičními bankéři, tak s investory a dalšími finančními partnery.

Předtím než vstoupil do finančního sektoru, vystudoval obor právo na London School of Economics. V posledních téměř 30 letech pracoval v Erste Group, kde vykonával různé pozice od Senior Managementu v Treasury, Balance Sheet Management a Corporate Banking, až po převzetí divize Erste's Commercial Real Estate v roce 2011, kde dovedl Erste Group na vedoucí pozici v rámci CEE.

"Jsem hrdý na to, že jsem se připojil ke společnosti CTP, kterou dobře znám a považuji za jednu z nejúspěšnějších a nejdynamičtějších společností v regionu CEE v oblasti průmyslových nemovitostí. Těší mě, že ve své nové pozici mohu využít svých znalostí trhů a zkušeností získaných za téměř 20 let v realitním sektoru a podpořit tak plány růstu společnosti. Vidím obrovskou příležitost v silné klientské základně CTP, která čítá více než 450 firem. Klienti neustále expandují a za nejspolehlivějšího partnera si zvolili právě CTP, která tak roste s nimi," dodal Richard Wilkinson, nový CFO skupiny CTP.