Klára Voborská se rozhodla pro VideoBydlení.cz na základě stávajících pracovních zkušeností s tímto v týmem.Marketingu se věnuje od té chvíle, co se stala součástí startupu a navíc ji tento obor zajímal již od střední školy. Dva roky působila na různých pozicích ve společnosti OBI Česká republika. Od roku 2016 je součástí týmu realitního portálu VideoBydlení.cz. Začínala jako marketingový pracovník sociálních médií. Od letošního roku byla dosazena na pozici Head of Marketing and Linkbuilding, vede tým marketérů. Na starost má především online marketing, a to linkbuilding společnosti.

Pro práci jsem se původně rozhodla kvůli možnosti home office. Myslím ale, že důležitější je spíš důvod, proč jsem zůstala. Hlavním důvodem je pracovní kolektiv a také to, že mám plnou důvěru, což pro mne dost znamená. Líbí se mi, že je každý kousek práce vidět ve výsledcích firmy,“ prozrazuje Klára Voborská, Head of Marketing and Linkbuilding (vedoucí marketingu a budování zpětných oblastí).

Pro Kláru Voborskou bylo důležité, aby ji práce bavila, a to se jí splnilo. Především díky neustálým inovacím a nápadům ze strany zakladatelů VideoBydlení.cz. „Další věc, která je pro mě zajímavá, jsou časté teambuildingy ve formě únikových her, horských pobytů nebo obyčejného posezení v restauraci,“ dodává.

Související