Max Vrána sbíral první pracovní zkušenosti v Unicorn Systems na pozici vývojáře. Následně se začal věnovat analýze a stal se byznys architektem pro oblast bankovnictví a pojišťovnictví. Pracoval pro Českou spořitelnu, Komerční banku a další bankovní domy. Po dokončení vysokoškolského studia pokračoval ve stejné společnosti jako projektový manažer, potom vedl obchodní divizi a naposledy působil na postu ředitele, kde byl zodpovědný za získávání obchodních zakázek a jejich realizaci.

V Creative Docku pomůže s rozvojem všech běžících projektů a na starosti bude mít hledání nových mezinárodních příležitostí. Dohlédne také na obsazení důležitých pozic především v IT oblasti. Jako hlavní benefit vnímá to, že Creative Dock vedle práce na zajímavých projektech a s novými technologiemi nabízí lidem možnost stát se spolumajiteli firem, na jejichž tvorbě se podílejí.

“Zmíním čtyři věci, které jsou pro nás důležité. Za prvé stavět pro klienty inovativní firmy. Chci, abyste kdekoli v EU řekli Company Builder a lidem se vybavil Creative Dock. Za druhé ještě víc se zaměřit na oblast, se kterou jsme začali nedávno. Přestavování celých firem z pohledu produktů, procesů, vztahů se zákazníky apod. Za třetí investovat do vlastních projektů a nestavět nové byznysy jen pro zadavatele. A za čtvrté intenzivněji podporovat a synergicky propojit naše zahraniční pobočky. A tím vytvářet prostor pro zastoupení v zajímavých zemích, kde Creative Dock ještě není,” přibližuje své priority Max Vrána.

“Fintech je ohromný byznysový nástroj. Díky současným fintechovým projektům vybudujeme nástroje a postupy, které pak můžeme replikovat a zdokonalovat s dalšími business propozicemi kdekoli na světě. Všichni dnes mluví o blockchainu, umělé inteligenci, chatbotech nebo virtuální a rozšířené realitě. Ale většinou si pod tím neumí nic představit. My už na těchto technologiích reálně stavíme,” zmiňuje další oblast, kterou Creative Dock rozvíjí.

Max Vrána vystudoval Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou na ČVUT v Praze, obor tvorba softwaru.