Wojciech Głowacki bude v celé skupině RTB House dohlížet na plnění finančních rozpočtů, bude také zodpovídat za rozvoj prodejní strategie a koordinaci všech obchodních aktivit v regionech EMEA (Blízký východ a severní Afrika), APAC (Asie a Pacifik) a v Severní i Jižní Americe.

Ve společnosti RTB House působí od roku 2014, kdy nastoupil jako ředitel rozvoje obchodu v Polsku. Na starosti měl prodej, tvorbu obchodní strategie, uzavírání partnerství a hledání nových obchodních příležitostí na tamním trhu. Svou prací přispěl k tomu, že se retargetingová technologie od RTB House stala jedničkou na polském trhu. V únoru 2016 byl Wojciech povýšen na pozici ředitele pro rozvoj obchodu. Přivedl RTB House do regionu LATAM (Latinská Amerika). Za krátkou dobu se tam společnost dostala na špičku v oboru a v Brazílii zažila rekordní meziroční růst tržeb.

"Za úspěchem v Polsku a dynamickým rozvojem v regionu LATAM hned po vstupu RTB House na trh určitě stojí Wojciech se svými znalostmi a efektivní obchodní strategií, kterou realizoval. Těšíme se na to, až své cenné odborné znalosti z oblasti prodeje a manažerské zkušenosti znovu využije k posílení naší globální pozice," uvedl Daniel Surmacz, výkonný ředitel společnosti RTB House.

"Jsem neustále ohromen růstem a vývojem RTB House. Udělal jsem vše pro to, abych firmě na daných trzích pomohl vybudovat silné postavení. Teď s nadšením vyhlížím nové globální výzvy a těším se na posílení naší pozice v oblasti marketingu," říká Wojciech Głowacki, viceprezident pro prodej v RTB House.

Související