Uznávaný architekt Jiří Boudník bude mít na pozici Head of Project Management na starosti zejména akvizice a development mezinárodních projektů. Velkou část své profesionální kariéry působil v USA, kde vedle své soukromé praxe a angažmá v několika architektonických kancelářích pracoval také po útocích 11. září 2001 na budovy Světového obchodního centra pro Oddělení designu a výstavby města New York. Vytvořil pro záchranáře první model místa tragédie a poté 3D modely budov zbořených teroristickými útoky, které pomáhaly při hledání lidí, odklízecích pracích a majiteli centra v jednáních s pojišťovnami a znovuvýstavbou.

Ve Spojených státech v roce 1997 vystudoval architekturu na Cooper Union v New Yorku, kde předtím absolvoval také obor umění a designu. Své znalosti umění a designu získal i na newyorském Munson Williams Proctor Arts Institute. Po návratu do České republiky v roce 2008 vedle řady různých aktivit v architektuře a stavebnictví působil mj. jako učitel architektury na Střední průmyslové škole stavební v Plzni. Jiří Boudník hovoří anglicky, německy a rusky.

Ve svém volném čase píše knihy, maluje a rekonstruuje tvrz na Klatovsku.

 

Mezi hlavní úkoly Zdeňka Brancuzkého na postu Senior Project Manager bude patřit akvizice a development projektů v ČR. Zúročí tak své dlouholeté zkušenosti z oblasti stavebního inženýrství a přípravy projektů, které získal zejména během svého dlouholetého působení v architektonické kanceláři CMC Architects.Na nové pozici uplatní zároveň své bohaté znalosti z výstavby rezidenčních a administrativních budov, nabyté při práci pro mezinárodní developerské firmy.

Zdeněk Brancuzký vystudoval obor civilní inženýrství na Vysokém učení technickém v Brně a hovoří anglicky a rusky. Angažuje se také ve sféře občanských aktivit a je členem Rozvojového výboru obce Jenštejn.

Mezi jeho hobby patří motorky, cestování, sport a literatura.

Související