Pavel Bořil pracuje v oblasti HR přes dvacet let. První profesní zkušenosti sbíral ve výrobní sféře a v sektoru FMCG. Celých patnáct let pak strávil v bankovnictví, jmenovitě v Citigroup, z toho pět let byl zodpovědný za oblast lidských zdrojů v pěti zemích střední Evropy.

Za jednu z priorit považuje akvizici a rozvoj talentovaných zaměstnanců. „Těžko říct, zda současná situace na trhu práce a s ní spojený tvrdý boj o kvalitní nové zaměstnance potrvá už jen půl roku, nebo ještě dalších pět let. V každém případě bude důležité dát světu vědět, že LeasePlan poskytuje nejen skvělé služby klientům a určuje trendy ve svém oboru, ale že je také mimořádným zaměstnavatelem, který nabízí unikátní kombinaci profesionality a výkonnosti nadnárodní korporace s vlídnou a přirozeně proklientskou atmosférou,“ popisuje další plány Pavel Bořil.

Vystudoval obory sociologie a personální management na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.

Je ženatý a má dvě děti. S rodinou tráví také velkou část svého volného času. Kromě toho aktivně odpočívá při plavání, na in-line bruslích anebo při pěší turistice. Pavel Bořil je fanouškem alternativní a moderní vážné hudby. Hudební tvorbě se také sám věnuje.

Související