Nina Vysloužilová má více než dvanáctileté zkušenosti v oblasti řízení lidských zdrojů, a to zejména z mezinárodních společností, kde se věnovala personálnímu poradenství a strategiím, managementu talentů a interní kultuře společností. Do RENOMIA přechází ze společnosti CME Media Services, v které odpovídala za řízení HR oddělení. Předtím se věnovala řízení lidských zdrojů ve společnostech Philips Consumer Lifestyle a Unilever.

„Mým cílem je navázat na výbornou práci mých kolegů a společně s týmem HR specialistů budovat společnost, která bude atraktivní pro potenciální zaměstnance, ale zároveň podporovat ty stávající. Chci se zaměřit na efektivní nastavení a zlepšení HR procesů, nábor specialistů z oblasti pojišťovnictví, digitalizace a získání talentů z dalších oborů, kteří souvisejí s rozvojem společnosti,“ říká Nina Vysloužilová ke své nové funkci.

Vystudovala psychologii na Univerzitě v Trnavě. Svůj volný čas věnuje koučování, sportu a cestování.

„RENOMIA již 25 let úspěšně rozvíjí své aktivity a služby pro klienty v regionu střední a východní Evropy. Je pro nás důležité i v tomto dynamickém a mezinárodním prostředí nadále rozvíjet firemní kulturu a její hodnoty. Věřím, že díky dlouholetým zkušenostem Niny Vysloužilové se podaří dále zlepšovat a zefektivňovat HR procesy, které budou podporovat byznys i příjemné prostředí uvnitř firmy,“ říká Jiří Nepala, Managing Partner a spoluzakladatel společnosti RENOMIA.

 

Související