Jaroslava Palendalová na této pozici nahradila Paulinu Sapkowskou, která řídila aktivity společnosti KRUK na českém a slovenském trhu posledních pět let a nyní se i se svým polským týmem vrací zpět do mateřské společnosti. Jaroslava Palendalová je od roku 2016 finanční ředitelkou společnosti KRUK Česká a Slovenská republika.

„Jsem připravena pokračovat v propagování hodnot, které naše společnost považuje za stěžejní a přenášet je do našeho každodenního života,“ uvádí při příležitosti jmenování Jaroslava Palendalová. „Respektování mnohdy nesnadné osobní situace našich klientů a současně snaha o nalezení cesty k oddlužení, to je nejen základní filosofie naší společnosti, ale i cesta, po které chci sama i nadále jít. Budu naše obchodní partnery přesvědčovat, že hledání smírného řešení je jediným postupem, který vede ke spokojenosti všech stran.

Jmenování Jaroslavy Palendalové generální ředitelkou mj. znamená, že královéhradecká pobočka KRUK bude mít čistě česko-slovenský management, který se dokonale orientuje v místních specifických podmínkách. Samozřejmě i nadále bude úzce spolupracovat s mateřskou společností v Polsku a využívat jejích více než dvacetiletých zkušeností lídra na trhu správy a vymáhání pohledávek.

Současně dochází ještě k jedné personální změně – ředitelem správy pohledávek se stává Martin Baudyš, který byl doposud odpovědný za proces smírčího vymáhání.

Související