Pavel Frnoch nastoupil do české pobočky Deloitte v roce 2002 do oddělení controllingu. V roce 2009 se přesunul do Rumunska, kde zastával pozici finančního a později provozního šéfa v regionu balkánských zemí. Po návratu z Rumunska spoluzakládal středoevropské centrum sdílených služeb v polském Řešově. Od loňského roku vedl pražské centrum sdílených služeb společnosti Landis+Gyr. Pavel Frnoch bude současně zastávat roli finančního ředitele slovenské pobočky Deloitte. 

„Jsem ráda, že Pavel Frnoch přijal novou výzvu. Jeho dlouholeté zkušenosti ve vedoucích pozicích v Deloitte a práci v zahraničí jsou významným aktivem pro další rozvoj naši české pobočky,“ říkáDiana Rádl Rogerová, řídící partnerka Deloitte ČR.

Dosavadní provozní ředitel Jan Stehlík pracuje v české pobočce Deloitte téměř 25 let. Začínal v roce 1994 a postupně se z pozice asistenta v oddělení auditu vypracoval na manažerskou pozici. Více než šestnáct let působil jako CFO a od roku 2011 byl COO. Od března bude Jan Stehlík vést středoevropské IT projekty.

„Děkuji Janovi za téměř čtvrt století excelentní a oddané práce pro českou i slovenskou pobočku Deloitte. Firma naši velikosti potřebuje zkušeného lídra v moderních IT technologiích a já věřím, že Jan je tím nejvhodnějším kandidátem na nově vytvořenou pozici CDO ve středoevropském regionu,“ dodává Diana Rogerová.

Související