Robert Pastuszekpůsobil před nástupem do společnosti Savills ve firmě EURAMCO Asset Czech (dříve známé jako SachsenFonds), kde zastával pozici výkonného ředitele pro střední a východní Evropu.

Je zkušeným a respektovaným profesionálem a uznávaným odborníkem v oblasti správy financí a aktiv. Na svůj post do Savills nastupuje s 25 lety cenných zkušeností z trhů střední a východní Evropy, včetně odborných znalostí z oblasti vztahů s klienty.

„Jsme rádi, že mezi námi můžeme Roberta Pastuszeka přivítat. Jeho finanční odbornost a znalosti povedou k zefektivnění a zlepšení organizace naší společnosti, to vše ve prospěch našich klientů. Robertovo působení v Savills jistě pomůže společnosti nadále růst,“ uvedl ke jmenování Ben Maudling, výkonný ředitel Savills pro Českou a Slovenskou republiku

„Velice se těším na svoji strategickou roli v Savills, jež se od vstupu na český trh v únoru 2017 neustále rozrůstá a upevňuje svoji pozici na trhu, a na spolupráci s novými kolegy z oddělení investic, pronájmů, stavebního a projektového poradenství, správy nemovitostí i výzkumu,“ komentuje Robert Pastuszek.

Kromě mateřské češtiny hovoří plynně anglicky a polsky. 

Související