Nurettin Erdogan, dosavadní obchodní ředitel GEFCO Slovakia, řídí od dubna 2019 obchodní aktivity české i slovenské pobočky logistické společnosti GEFCO. V nové pozici je odpovědný za obchodní strategii v rámci geo-regionu a vedení obchodních týmů na obou trzích.

„Nová pozice je pro mne velkou výzvou. Věřím ale, že zkušenosti nabyté během tří let na Slovensku dokážu zúročit v České republice, a naopak know-how z oblastí, kde Česko hraje prim, plánuji replikovat na slovenský trh,“ okomentoval bezprostřední výzvy nové pozice Erdogan.

V rámci Skupiny GEFCO působí již 15 let, před příchodem do GEFCO Slovakia také v Turecku. V pozici obchodního ředitele klastru bude řídit tým 16 českých a slovenských obchodních manažerů.

Eva Odstrčilíková, dosavadní obchodní ředitelka GEFCO v České republice, přešla od dubna 2019 na pozici manažerky globálních klientů z oblasti automobilového průmyslu. Z Prahy bude řídit a rozvíjet logistické služby pro výrobce dílů pro automobilový průmysl i producenty automobilů.

„Moje kariéra v logistice je úzce spjatá s automobilovým průmyslem. Nabídka řídit toky v této oblasti na globální úrovni je pro mne nejen velkou výzvou a závazkem, ale také potvrzením kvality doposud odvedené práce a ta je výsledkem nejen mým, ale i celého obchodního týmu,“ okomentovala nový post i své působení v GEFCO Odstrčilíková.