Eduard Kunce (41) začínal jako softwarový inženýr a manažer, včetně rolí viceprezidenta pro vývoj software a CTO (Chief Technology Officer), posléze se stal specialistou na agilní řízení. Působil na vedoucích manažerských funkcích v různých firmách, od malých, přes střední až po velké korporace, kde kromě řízení vývojových týmů, praktikoval i agilní metody a realizoval transformaci těchto organizací do systému agilního řízení.

Je spoluzakladatelem české Agilní asociace, která pořádá pravidelná setkání, workshopy a konference s cílem šířit agilní zkušenosti napříč firmami a je též spoluautorem knihy Agilní metody řízení projektů.

„Jsem velmi potěšen, že mohu své zkušenosti předat právě v Raiffeisenbank. Vnímám zde velkou snahu o to být lepší, lépe fungovat, lépe rozumět klientům a jejich potřebám, ale zároveň i rychleji dodávat na trh inovativní produkty. Věřím, že se nám podaří projít agilní transformací tak, abychom na konci procesu byli ještě více konkurenceschopnou a stále klientsky nejpřívětivější bankou,“ říká Eduard Kunce, manažer pro agilní řízení Raiffeisenbank.

Související