Martina Nielsen spolupracovala s firmami jako Kuoni Destination Management , H2O, Rott, Růžička & Guttmann a spol., Advokátní kancelář Kutějová, Maršál, Briaský, Trigama International, Auto Esa. Dále se věnovala retailovým společnostem – Iceland, Sapeli, Regal Burger, Quentin, No Limits nebo Form Factory.

„Martina přichází do 108 AGENCY s mnohaletými zkušenostmi s komerčními pronájmy. Její klientela je především z oblastí cestovního ruchu, IT a startupů. Mnoho zakázek realizovala také pro advokátní kanceláře. Do naší firmy tak s sebou přináší profesní portfolio i cenné know-how, které nám pomůže zlepšit pozici na trhu kancelářských prostor,“ říká Ondřej Konopásek, Associate Director 108 AGENCY.

„Příležitost pracovat ve 108 AGENCY vnímám jako profesní výzvu a možnost k posunu ve své kariéře. Trh komerčních nemovitostí je vysoce konkurenční prostředí, kde má 108 AGENCY vybudovanou dobrou pozici, přesto je před námi mnoho práce, na kterou se těším,“ říká ke změně svého působiště Martina Nielsen.

 

Související