Vladimír Bezděk má mnohaleté zkušenosti na trhu pojišťovnictví. V současné době se soustředí na oblast investičního životního pojištění, implementaci moderních technologií při procesu uzavírání pojistných smluv a celkové zjednodušení businessové architektury v pojišťovnách.

„Sektor pojišťoven se v posledních letech významně rozvinul. Spousta inovací je inspirována zahraničními trendy a jejich implementace je v českém prostředí velmi specifická. Jsem rád, že se Vladimír rozhodl posílit náš tým a nepochybuji o tom, že díky jeho businessovým zkušenostem společně klientům představíme řadu moderních řešení,“ říká Pavel Riegger, vedoucí partner oddělení consultingu a transakčního poradenství ve střední Evropě ve společnosti EY.

"Po mnoha letech působení v businessu vstupuji do nového prostředí – světa consultingu. Bude pro mě velkou výzvou podílet se na pojišťovnictví a zavádění inovací z jiného úhlu pohledu, než tomu bylo dosud. Těším se na to, že budu moci své zkušenosti zúročit při přípravách komplexních řešení pro naše klienty,“ uvádí Vladimír Bezděk, konzultant týmu pojišťovnictví ve společnosti EY.

Vladimír Bezděk absolvoval obor finance na Fakultě financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze a získal titul magistr v oboru ekonomie na univerzitě v Manchesteru. Hovoří plynně anglicky a rusky.

Ve volném čase se věnuje svým čtyřem dětem, je vášnivým hráčem karet a golfu a rád se začte do knih o moderní historii.

 

Související