Lucie Malá je novou tváří, která bude v tuzemské kanceláři Colliers působit od začátku září 2019. Nastoupí na pozici Business Development Director oddělení Project Management, Workplace Advisory a Design&Build. Má bohaté zkušenosti díky působení v řadě velkých společností z oblasti nemovitostí. Do Colliers přichází z JLL, kde zastávala pozici Senior Workplace Consultant. Mezi lety 2015 a 2018 pracovala jako Senior Business Development Manager pro Tétris Design&Build. Spolupracovala s klienty, jakými jsou společnosti Heitman, SEB, Immofinanz, Generali, Allianz či CBRE GI.

„Lucie je skvělou posilou našeho týmu v České republice. V oboru se pohybuje přes šest let a měla možnost spolupracovat na projektech pro klienty světového formátu. Její pracovní zkušenosti z oblasti nemovitostí i znalosti získané během studií budou skvělou přidanou hodnotou pro Colliers i naše klienty,“ řekl Tewfik Sabongui, ředitel Colliers International pro Českou republiku.

Vystudovala architekturu a urbanismus na Fakultě architektury ČVUT v Praze. I díky tomu nemovitostem perfektně rozumí v opravdu širokém kontextu. Lucie je pokročilý uživatel designových a grafických programů, zajímá se o literaturu z oblastí psychologie, sociologie, ekonomie a historie.


 

Související