Vladimír Jaroš pracuje v poradenské divizi společnosti PwC už 14 let. Svoji praxi odstartoval jako stážista ve finančním auditu, později změnil směr své práce blíže k IT. Zkušenosti získal nejen v PwC Česká republika, ale dva roky strávil i v kanadské pobočce globální sítě PwC. Ve své praxi se věnuje datové analýze, umělé inteligenci, automatizaci (RPA) a vývoji softwaru. Na pozici Senior Managera se mu podařilo vybudovat tým 40 profesionálů, kteří z pražské a brněnské pobočky tyto služby zajišťují pro klienty z České republiky, ale i dalších zemí jako jsou USA, UK, Švýcarsko a země střední a východní Evropy.

Petr Kincl se od října stane novým Associate Partnerem společnosti PwC Legal. Projektově orientovaný advokát se věnuje oblasti M&A, korporátnímu právu, problematice regulatoriky a compliance, IP & IT a insolvenčnímu právu. 

Do PwC Legal nastoupil v roce 2012 už jako zkušený advokát. Po absolutoriu na Právnické fakultě Univerzity Karlovy nejdříve pracoval jako redaktor Lidových novin. Až později se začal věnovat právní praxi v kanceláři Glatzova & Co. Následně působil jako general counsel nadnárodní skupiny News Outdoor Group v zemích střední a východní Evropy a Blízkého východu. Za svůj zatím nejzajímavější případ považuje záchranu krachující Nemocnice sv. Alžběty na pražském Albertově. 

Daniel Smola působí v divizi Advisory poradenské společnosti PwC třetím rokem. Absolvent Vysoké školy báňské – Technické univerzity v Ostravě se věnuje problematice Technology Consultingu. Předchozí pracovní zkušenosti získal ve společnosti Accenture nebo jako člen představenstva a finanční ředitel společnosti ČD Informační Systémy.

 

Související