Pavel Jína (27) je od 1. prosince 2019 ve společnosti ŠKODA AUTO zodpovědný za PR aktivity značky ŠKODA v České republice. Vystudoval žurnalistiku na Univerzitě Karlově v Praze, pracuje ve ŠKODA AUTO od roku 2017. V uplynulých téměř třech letech byl součástí oddělení Komunikace produktu, kde zodpovídal jako tiskový mluvčí za celosvětovou komunikaci modelů CITIGO, FABIA, RAPID, SCALA a KAMIQ. Ve své nové funkci bude zodpovědný za komunikaci značky ŠKODA na českém trhu.

Vítězslav Pelc (37) nastupuje k 1. prosinci 2019 na pozici koordinátora marketingových aktivit a sponzoringu v České republice. Ze své pozici bude zodpovídat za návrh a implementaci komunikační strategie značky a podílet se na koordinaci marketingových aktivit, a to zejména s ohledem na stávající a budoucí rozvoj sponzoringových projektů automobilky ŠKODA AUTO na domácím trhu.

Martin Preusker (35) převezme dosavadní úkoly Pavla Jíny v Komunikaci produktu ŠKODA AUTO. V uplynulých pěti letech působil v oddělení Management komunikace. V nové pozici bude jeho nadřízeným vedoucí Komunikace produktu Hermann Prax.