"Mistrovství světa ve Stuttgartu je v kritické situaci a domnívám se, že by organizátoři měli celou věc ještě jednou promyslet. Třeba by mohlo být takové neobvyklé odřeknutí potřeba k začátku nové etapy," uvedl německý ministr vnitra Wolfgang Schäuble. Podle něj by se Německo mělo vzdát pořadatelství zářijového mistrovství světa kvůli sérii dopingových skandálů, která Němce provází. Šampionát se má konat 26.-30. září ve Stuttgartu. Odřeknutí mistrovství, které provází také minimální zájem fanoušků o vstupenky, už navrhovali i někteří městští radní.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit