Lenka Marušková vybojovala na Světovém poháru v Sydney třetí místo ve střelbě ze sportovní pistole. Stříbrná olympijská medailistka z Atén v této disciplíně dnes prohrála jen s mistryní světa Čchen Jing z Číny a Japonkou Mičiko Fukušimaovou, která českou reprezentantku porazila o devět desetin bodu.
Marušková potvrdila výbornou aktuální formu. Před necelým měsícem v americkém Fort Benningu poprvé vyhrála závod Světového poháru ve vzduchové pistoli a přidala druhé místo ve sportovní pistoli, v níž podlehla o čtyři desetiny bodu právě dnešní vítězce Čchen Jing. V Sydney byla Marušková ve vzduchové pistoli šestá.
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.
Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit



