Sionko s Pospěchem, stejně jako Petr Čech a Rudolf Skácel, kteří se vraceli ze soustředění s národním týmem v Bad Kleinkirchheimu, zamířili po svém příjezdu na komplexní zdravotní prohlídku.

fotbal__192x128_.jpg

"Po příletu jsme cestou k hotelu vysadili Čecha se Skácelem v nemocnici, tam na ně čekali už Sionko a Pospěch. Po prohlídce se pak fotbalisté připojí ke zbytku mužstva, které se mezitím ubytovalo v hotelu," řekl ČTK mluvčí týmu Lukáš Tuček.

Dnes čeká fotbalisty v Edenu klasický předzápasový trénink, v podvečer by se měli účastnit oficiálního fotografování. V Edenu se uskuteční teprve třetí zápas. Nejdříve jej fotbalisté pražské Slavie otevřeli zápasem s univerzitním týmem Oxfordu, v posledním kole české nejvyšší soutěže zde po zápase s Jabloncem oslavili mistrovský titul.

Trenér Brückner si před úterním zápasem slibuje zlepšení v kvalitě hry. "V Rakousku jsme se srovnali na stejnou notu, ale lehkost nám ještě chyběla. Teď by měl přijít na řadu taktický trénink a náročné zkoušky v zápasech," připomenul kouč důležitost předposledního zápasu před Eurem. Tím posledním bude sobotní zápas se Skotskem na Letné.

Čtěte také:

Výhodou Litevců by mohlo být to, že jejich sezona je v plném proudu. Naprostá většina z nich však hraje v zahraničí, což se týká i libereckého útočníka Tomase Radzinevičiuse. Do Prahy by měla přijet i největší opora týmu, útočník Edgaras Jankauskas.

Zápas začne v úterý ve 20:30. Přímý přenos vysílá televizní kanál Galaxie.

Předpokládané sestavy:
ČR: Čech - Grygera, Ujfaluši, Rozehnal, Jankulovski - Plašil, Galásek, Polák - Vlček, Baroš - Koller.

Litva: Karčemarskas - Papečkys, Skerla, Dedura, Klimavičius - Mikoliunas, Šemberas, Kšanavičius, Sabenas - Jankauskas, Danilevičius.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist