V úterní 10. etapě byl do programu zařazen experiment, který by měl zatraktivnit závod. Jenže stal se pravý opak. Jezdci na protest proti užívání vysílaček, kterými komunikují s členy týmu, jeli mnohem pomaleji.

Chtěli si totiž vynutit, aby organizátoři odstoupili od stejného experimentu v páteční 13. etapě. Jízdu bez vysílaček totiž považují za zbytečný hazard së svou bezpečností.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se