V úterní 10. etapě byl do programu zařazen experiment, který by měl zatraktivnit závod. Jenže stal se pravý opak. Jezdci na protest proti užívání vysílaček, kterými komunikují s členy týmu, jeli mnohem pomaleji.
Chtěli si totiž vynutit, aby organizátoři odstoupili od stejného experimentu v páteční 13. etapě. Jízdu bez vysílaček totiž považují za zbytečný hazard së svou bezpečností.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







