Disciplinární komise UEFA zastavila na dva zápasy Ligy mistrů činnost Eduardovi z Arsenalu. Eduardo tak zmešká zápasy v základní skupině proti Standardu Lutych a Olympiakosu Pireus. Arsenal se proti jeho postihu může do tří dnů odvolat.

V domácí odvetě se Celtikem Eduardo v 28. minutě upadl po souboji s brankářem Arturem Borucem, podle televizního záznamu ho však gólman nepodtrhl. V té době byl stav 0:0 a Eduardo proměněnou penaltou nasměroval Arsenal k postupu.

Londýnský celek vyhrál ve Skotsku 2:0, doma pak v minulém týdnu 3:1.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit