Domácí hokejisté šli za vítězstvím v utkání se Švýcarskem od samého začátku zápasu. Stejně jako v minulém duelu proti Lotyšsku (16:0) se jim podařilo vsítit vítěznou branku již v první minutě hry.

Švýcarům se po první třetině ještě podařilo udržet nadějný stav 0:2, ale začátkem druhé periody domácí třemi brankami rozdodli. Na konečných 6:0 zvýšil svým třetím gólem v zápase McMillan v poslední minutě.

Utkání Rusů s Finy mělo poněkud napínavější průběh. Výběr Suomi dokonce svého soupeře drtivě přestřílel poměrem 46:17, ale co to bylo platné, když skvělý brankář Bobkov všechny puky pochytal.

Naopak Rusové se v sedmé minutě ujali vedení díky Chochrjakovovi, na 2:0 upravila v polovině zápasu největší hvšzda týmu Filatov.