Dinamo tak ve vyvrcholení turnaje oplatilo Davosu porážku 2:3 z úvodního utkání ve skupině. Druhý nejhorší tým západní části KHL vedl po dvou třetinách 2:0 po brankách Kulakova a Kočetkova. V úvodu třetího dějství sice snížil slovenský útočník Kolník, další šance domácích však zlikvidoval skvělý Mezin a do prázdné branky přidal v poslední minutě pojistku Michaljov.

Do týmu Dinama Minsk patří český hokejista Michal Ševc, ten však ve Švýcarsku nestartoval. V dresu Davosu, který "svůj" turnaj vyhrál naposledy před třemi lety, dnes nastoupil z Čechů jen Petr Tatíček. Josef Marha chyběl.

Extraligoví mistři z Karlových Varů na Spenglerově poháru neuspěli. Ve skupině prohráli všechny čtyři zápasy, přičemž své účinkování zakončili debaklem 0:8 od Dinama Minsk.