Bank si spravil chuť po sobotním zrušeném obřím slalomu, v němž figuroval dokonce na průběžné desáté pozici. V prvním kole měl štěstí, že se s mankem 2,39 sekundy za vedoucím Mattiasem Harginem protlačil jako poslední do druhé jízdy.

V té využil nejvýhodnější startovní pozice a posunul se do elitní patnáctky. V té byl ve slalomu naposledy před třemi lety právě v Adelbodenu.

Jeho kolega Trejbal zvládl lépe první kolo, po kterém byl průběžně dvacátý, a po vypadnutí řady favoritů si ještě o dvě místa polepšil. Bodoval tak v třetím slalomu za sebou.

Vítězný Lizeroux díky bezchybné druhé jízdě zaznamenal třetí prvenství v kariéře. O 34 setin sekundy za ním skončil Rakušan Marcel Hirscher, osm desetin ztratil třetí Chorvat Ivica Kostelič. Čtvrtým místem si vedení v celkovém pořadí SP pojistil Benjamin Raich.